درباره ما

من، آرش آزادی، به همراه اساتید و دوستانم موسی غنی نژاد، ابراهیم صحافی، شهرام اتفاق، اصلان عباسی و شلاله صحافی در این وبسایت تلاش می کنیم، مطالبی خواندنی برای علاقمندان علوم اجتماعی، اقتصاد و مدیریت فراهم کنیم. در این راه از همه اندیشمندان و صاحبان فکر و قلم کمک خواهیم گرفت. می دانیم که هرآنچه که در عرصه اندیشه تولید می شود اگرچه همچون پرنده ای رها می شود تا در ذهن جامعه به پرواز درآید اما همچون بومرنگی به سوی خودمان برمی گردد و زندگی هایمان را تحت تاثیر خود قرار می دهد. از این رو باید مسئولانه تر نوشت و سخن ها را به کردار بازی نگرفت.

چشم انداز

ما به یکی از پربازدیدترین، قابل اعتمادترین و پربارترین وبسایت های علمی اثرگذار بر اندیشه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در ایران، تبدیل خواهیم شد.

بیانیه ماموریت

بومرنگ موسسه ای غیر تجاری است که با هدف توسعه فرهنگ مطالعه و آشنایی بیشتر اقشار مختلف جامعه با علم و نحوه تفکر علمی تاسیس شده است. این موسسه بطور اخص به علم اقتصاد و مدیریت می پردازد و با انتشار مطالب مفید و برگزاری سمینارها و نشست های متنوع تلاش می کند مفاهیم علم اقتصاد را در سطح جامعه نشر دهد.

موسسه بومرنگ برای رسیدن به اهداف تعریف شده خود از کمک همکاران پر اشتیاق ، نخبگان دلسوز و فعالان اجتماعی بهره مند می گردد و از فناوری های جدید استفاده می کند.

اهداف

  • انتشار کتاب های جدید در راستای نشر مفاهیم علم اقتصاد
  • راه اندازی وبینارهایی با موضوعات علوم اجتماعی از جمله اقتصاد و مدیریت
  • حمایت از تولیدات فکری جدید و کمک به انتشار آن ها در جامعه
  • گرد آوردن دیدگاه ها و نوشته های اندیشمندان علوم اجتماعی در یک وبسایت
  • توسعه فعالیت های پژوهشی و مطالعاتی در علوم اجتماعی و بطور اخص علم اقتصاد و مدیریت

بیانیه ارزش ها

  • ما برای آزادی به عنوان ارزش برتر ، جایگاهی فراتر از منافع ، اهداف و برنامه های خود قائل هستیم
  • صداقت و راستگویی در برابر مخاطبان خود، همکاران و جامعه را ضروری و اصلی غیر قابل مذاکره می شناسیم
  • خود را نسبت به جامعه و محیط زیست مسئول می دانیم
  • این موسسه با اهداف سود آوری تجاری تاسیس نشده است و درآمدهای آن در راستای جبران زحمات افراد دخیل و توسعه برنامه های موسسه هزینه خواهد شد.

حفظ حریم خصوصی

وبسایت موسسه بومرنگ به حریم خصوصی کاربران و بازدید کنندگان خود احترام می گذارد و تضمین می دهد که هرگونه اطلاعات دریافتی توسط این وبسایت تنها برای ارائه خدمات به کاربر مورد استفاده قرار خواهد گرفت و این اطلاعات نزد سایت بومرنگ محفوظ بوده و در اختیار افراد یا وبسایت های دیگر قرار داده نخواهد شد.

دیدگاه ها

اطلاعاتی که برای ارسال دیدگاه خود در بومرنگ درج می نمائید، نزد سایت بومرنگ محفوظ بوده و در اختیار شخص ثالثی قرار داده نمی شود. یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است برای جلوگیری از انتشار هرزنامه ها دیدگاه های نوشته شده برای انتشار در سایت باید به تائید ادمین سایت برسد. به همین جهت ممکن است در لحظه ارسال انتشار پیام خود را نبینید اما مطمئنا تا ۲۴ ساعت نوشته شما قابل روئیت عموم خواهد بود.

مشخصات تماس :

آدرس دفتر مرکزی : ﺗﻬﺮان، ﻣﺮزداران، ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻓﺮﺷﺘﮕﺎن، ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺳﭙﻬﺮ ۷، پلاک ۲، ﻃﺒﻘﻪ اول، واﺣﺪ ۱،  کدپستی ۱۴۶۳۸۱۵۶۱۶

آدرس سایت بومرنگ: https://www.boomrang.org

پست الکترونیکی: boomranginstitute@gmail.com

دکمه بازگشت به بالا